KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114047
nr 1411 4047
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben, ej signerad. Olja på pannå, ca 51x61 cm, yttermått inklusive ram: 71x81 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:37:38
13/8 15:32:45
200 kr
15/8 13:22:21